Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30

Płatność.

Za zamówiony towar możesz zapłacić w wybrany przez siebie sposób:

  • przy odbiorze przesyłki – pobranie, Wybierz ten sposób jeśli chcesz zapłacić gotówką kurierowi w chwili odbioru przesyłki. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane najdalej w następnym dniu roboczym jeśli wybrane produkty posiadają status 'czas realizacji zamówienia: 24 godziny'.
  • przedpłata przelewem, Po wybraniu tej opcji otrzymasz potwierdzenie zamówienia wraz z numerem rachunku bankowego na który należy przelać należność. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po wpłynięciu zapłaty na nasze konto.
  • gotówką w kasie sklepu, Opcja dostępna gdy chcesz odebrać towar osobiście.

Dostawa.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz jego potwierdzenie na swoją skrzynkę e-mail. Najpóźniej w następnym dniu roboczym skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia. W zależności od wybranej metody płatności potwierdzone zamówienie kierujemy do realizacji.

 

Wszystkie zamówienia spoza Krakowa realizowane są jako ubezpieczone przesyłki kurierskie za pośrednictwem firmy TNT lub UPS Stolica.

 

Składając zamówienie otrzymasz możliwość śledzenia swojego zamówienia, a po wysłaniu przez nas przesyłki - numer listu przewozowego. Dzięki temu w każdym czasie możesz określić na jakim etapie znajduje się Twoje zamówienie.

 

W trakcie zamawiania masz także możliwość wybrania opcji "odbiór własny w siedzibie sklepu". Tak zamówiony produkt będzie zarezerwowany i przygotowany do odbioru zależnie od wybranego sposobu zapłaty.
 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite