Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30

 

Twój relaks. Twoje bezpieczeństwo.
To przede wszystkim poczucie pewności i komfortu w każdych warunkach. Urządzenia nawigacji terenowej, dzięki wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne zapewnią Ci niezawodną orientację w terenie. Teraz Twoja najbardziej ekstremalna wyprawa jest pod pełną kontrolą.

 


GPSMAP 64 Oregon Montana eTrex Foretrex Fenix / Fenix 2 / Fenix 3 GPSMAP 78  

Garmin Foretrex 401


Foretrex 401 to płaski system nawigacyjny noszony na nadgarstku, który doskonale nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, podczas których obie ręce są zajęte. Urządzenie Foretrex 401 to połączenie bardzo czułego, wodoszczelnego odbiornika GPS, elektronicznego kompasu i wysokościomierza barometrycznego w lekkim urządzeniu przeznaczonym dla entuzjastów pieszych wędrówek, narciarzy, biwakowiczów i wojskowych. Aby w prosty sposób udostępniać dane, urządzenie Foretrex można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB lub po prostu przesłać dane bezprzewodowo do innego urządzenia.

670 zł

na magazynie

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Foreterx 301


Dokądkolwiek zaprowadzi Cię przygoda, dzięki urządzeniom Foretrex firmy Garmin zawsze wiesz, jak wrócić do punktu wyjścia. Te podstawowe urządzenia nawigacyjne wyposażono w bardzo czuły odbiornik GPS z funkcja wstępnego ustalania pozycji Hotfix oraz bazę dostarczającą wielu przydatnych informacji. Użytkownik może zobaczyć swoja lokalizacje na ekranie plotera i nawigować do punktów orientacyjnych, które zaznaczył i zapisał. Przerywana linia pokazuje pokonaną trasę, można więc prześledzić wszystkie kroki do punktu wyjścia.

 

560 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:
 
Sortuj:
Pokaż:
porównaj
  
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite