Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30

 

Twój relaks. Twoje bezpieczeństwo.
To przede wszystkim poczucie pewności i komfortu w każdych warunkach. Urządzenia nawigacji terenowej, dzięki wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne zapewnią Ci niezawodną orientację w terenie. Teraz Twoja najbardziej ekstremalna wyprawa jest pod pełną kontrolą.

 


GPSMAP 64 Oregon Montana eTrex Foretrex Fenix / Fenix 2 / Fenix 3 GPSMAP 78  

Garmin Montana 650t


Zabierz je ze sobą na wędrówkę. Użyj go podczas polowania. Weź je na wyprawę łodzią. Urządzenie Montana 650t jest wyposażone w duży, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy działający w dwóch położeniach i obsługuje opcje wielu map, np. BirdsEye™ Satellite Imagery, a dodatkowo oferuje aparat 5 MP. Urządzenie Montana jest wyposażone w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia oraz wysokościomierz barometryczny. Kup uchwyt samochodowy i mapę City Navigator NT®, aby otrzymywać szczegółowe, wymawiane wskazówki dojazdu. Jest duże. Jest uniwersalne. Jest wytrzymałe. W pełni zasłużyło sobie na nazwę „Montana”, ponieważ stanowi szczytowe osiągnięcie, jeśli chodzi o wytrzymałość ekranu dotykowego.

2 249 zł

na magazynie

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Montana 650


Aparat 5 MP, działający w dwóch położeniach ekran 4", wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas elektroniczny, bezprzewodowe udostępnianie danych, ekran dotykowy, bardzo czuły odbiornik GPS, kolorowy wyświetlacz, gniazdo kart microSD.

2 100 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Montana 600


Duże i sile - poprowadzi Cię w dowolnie wybrane miejsce działający w dwóch położeniach ekran 4", ekran dotykowy, bardzo czuły odbiornik GPS, wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas elektroniczny, bezprzewodowe udostępnianie danych, kolorowy wyświetlacz, gniazdo kart microSD™

1 699 zł

na magazynie

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:
 
Sortuj:
Pokaż:
porównaj
  
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite