Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30

W dziale nawigacja motocyklowa znajdziecie Państwo wszystkie urządzenia oraz akcesoria przygotowanie specjalnie dla motocyklistów. Dodatkowo oferujemy pomoc w zamontowaniu urządzenia oraz połączenia z kaskiem.


Garmin ZUMO 350LM


Wytrzymałe i wodoszczelne (IPX7¹) urządzenie zūmo 350LM zostało zaprojektowane przez motocyklistów dla motocyklistów. Testowaliśmy je na drogach z koleinami, na brukowanych ulicach, w obfitym deszczu i w rażącym słońcu, a wyniki były zawsze takie same — zūmo nieustannie zapewniało nawigację.

1 690 zł

na magazynie

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Montana 600


Duże i sile - poprowadzi Cię w dowolnie wybrane miejsce działający w dwóch położeniach ekran 4", ekran dotykowy, bardzo czuły odbiornik GPS, wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas elektroniczny, bezprzewodowe udostępnianie danych, kolorowy wyświetlacz, gniazdo kart microSD™

1 699 zł

na magazynie

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Montana 650


Aparat 5 MP, działający w dwóch położeniach ekran 4", wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas elektroniczny, bezprzewodowe udostępnianie danych, ekran dotykowy, bardzo czuły odbiornik GPS, kolorowy wyświetlacz, gniazdo kart microSD.

2 100 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Nawigacja Garmin Zumo 660


Wyrusz na drogę i spójrz na nawigację w inny sposób dzięki systemowi nawigacji satelitarnej dla motocykli zūmo 660. Ten wytrzymały system nawigacyjny został zaprojektowany z myślą o użytkownikach dwukołowców do przejażdżek po mieście, na dłuższe wycieczki czy rajdy. Pozwala korzystać ze szczegółowych map ulic w Europie, inteligentnego wyznaczania tras oraz zaawansowanych funkcji, takich jak Asystent pasa ruchu, widok miasta 3D i stereofoniczny dźwięk przez Bluetooth®. Ten elegancki, zaawansowany i jednocześnie wytrzymały system nawigacyjny to połączenie najlepszych elementów popularnej serii samochodowych urządzeń nüvi firmy Garmin ze sprawdzonymi na drodze funkcjami urządzenia zūmo, które zostały stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów.

2 149 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Zumo 220


Podobnie jak poprzednik tak i nowy model Zumo 220 wyposażony został w ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala . Dodatkowo urządzenie zostało całkowicie pozbawione zewnętrznych przycisków funkcyjnych. Wszystkie operacje w urządzeniu wykonuje się za pomocą ekranu dotykowego, który w połączeniu ze specjalnie przygotowanym menu ekranowym umożliwia obsługę również w rękawicach . Urządzenie posiada możliwość przełączania trybów pracy(samochód, motocykl, skuter i pieszy), co pozwala na zmianę sposobu wyliczania tras do nawigacji.

1 449 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:
 
Sortuj:
Pokaż:
porównaj
  
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite