Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
 
Nawigacja Garmin Zumo 660

cena: 2 149
cena netto: 1 761 zł
wysyłamy w ciągu 72 GODZIN
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 

 

Jedź właściwym pasem

 

Podczas jazdy urządzenie zūmo 660 wyraźnie wskazuje prawidłowy pas ruchu przed zbliżającymi się zwrotami i zjazdami oraz wyświetla znaki drogowe na trasie. Funkcja Asystenta pasa ruchu informuje o właściwym pasie ruchu, którym należy się poruszać podczas dalszej jazdy, co pozwala unikać pomyłek na autostradach i skrzyżowaniach z wieloma pasami ruchu. Fabrycznie załadowane mapy ulic w Europie zawierają szczegółowe dane dla 33 państw i miliony przydatnych punktów szczególnych, takich jak stacje benzynowe, bankomaty, miejsca postojowe i usługi.

 

Stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów

 

Urządzenie zūmo 660 wyświetla wszystkie potrzebne informacje w czytelnej formie na jasnym, kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 4,3". Wyświetlacz ten jest czytelny nawet w pełnym słońcu i umożliwia łatwą nawigację w bardzo jasne dni, jak i w bezksiężycowe noce. Interfejs urządzenia zūmo posiada duże programowalne przyciski, które łatwo naciska się w rękawicach, dzięki czemu obsługa urządzenia jest tak prosta, jak zmiana biegów. Urządzenie zūmo 660 umieszczone w wytrzymałej i wodoszczelnej obudowie odpornej na paliwo, deszcz i promienie UV zostało stworzone do życia w drodze.

 

Bądź w kontakcie

 

Bądź w kontakcie dzięki ulepszonej funkcji stereofonicznej łączności Bluetooth® A2DP urządzenia zūmo. Aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący bez konieczności zdejmowania rękawic czy kasku, wystarczy podłączyć urządzenie zūmo 660 do słuchawki lub kasku Bluetooth i sparować je z telefonem, aby wykonywać i odbierać połączenia w trakcie jazdy. Można z wyprzedzeniem zadzwonić do punktów szczególnych (np. aby umówić się na szybki posiłek po drodze lub przerwę na tankowanie), zsynchronizować kontakty z książką adresową telefonu komórkowego, a także głośno i wyraźnie słuchać wskazówek nawigacyjnych oraz lektora czytającego nazwy ulic przez zestaw słuchawkowy.

 

Jedź własną drogą

 

Znalazłeś doskonałą, rzadko uczęszczaną drogę, którą chcesz się podzielić z innymi? Planujesz wyprawę krajoznawczą i chcesz uniknąć jak największej liczby autostrad? Za pomocą wydajnych funkcji planowania podróży urządzenia zūmo 660 możesz tworzyć własne trasy na komputerze, a następnie przesyłać je bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej. Monitoruj swoją trasę na stronie z informacjami o podróży w urządzeniu Garmin, na której wyświetlany jest cyfrowy wskaźnik paliwa z wyraźną informacją o liczbie kilometrów, którą można przejechać na pozostałym paliwie. Po powrocie do domu możesz przejrzeć swoją trasę podróży w serwisie Google™ Earth lub odwiedzić darmową stronę społeczności online zūmo Connect, na której możesz znaleźć trasy, wskazówki i dane udostępniane przez innych motocyklistów.

 

Konfigurowalne i do zabawy

 

W razie dłuższej wyprawy do odtwarzacza MP3 urządzenia zūmo można wgrać utwory uprzyjemniające jazdę motorem. Doskonałej jakości dźwięk stereo będzie odtwarzany przez zgodny zestaw słuchawkowy. Można również załadować do urządzenia książkę audio, aby zapewnić sobie rozrywkę podczas podróży.

 

Możliwość wybrania ulubionej fotografii dla tła czy innej ikony pojazdu ze strony Garaż Garmin pozwala nadać urządzeniu zūmo 660 osobistego charakteru. Mając do dyspozycji szeroką gamę pojazdów, takich jak pojazdy terenowe, motocykle i zabytkowe samochody, możesz dostosować system nawigacji satelitarnej według własnych upodobań.

 

Przesiądź się do samochodu

 

Po zaparkowaniu motocykla przydatność urządzenia zūmo wcale nie jest zakończona. Może ono również służyć jako nawigacja samochodowa. Wystarczy je zdjąć z uchwytu motocyklowego i umieścić w uchwycie samochodowym, podłączyć do przewodu zasilającego, wziąć ze sobą etui i kontynuować podróż samochodem.

Atrybuty produktu
 
Wielkość wyświetlacza : 4.3\"
Dodatki nawigacyjne: baza fotoradarów, asystent pasa ruchu, zrzuty ekranowe na zjazdach z autostrady
Multimedia: bluetooth, MP3, przeglądarka obrazów (jpg), kalukaltor, przelicznik walut
Mapa w urządzeniu: Europa
Okres gwarancji: 24 miesiące

Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB) 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite