Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
 
Garmin ZUMO 350LM

cena: 1 690
cena netto: 1 385 zł
wysyłamy w ciągu 24 godzin
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 


Wytrzymałe i wodoszczelne

Wytrzymałe i wodoszczelne (IPX7¹) urządzenie zūmo 350LM zostało zaprojektowane przez motocyklistów dla motocyklistów. Testowaliśmy je na drogach z koleinami, na brukowanych ulicach, w obfitym deszczu i w rażącym słońcu, a wyniki były zawsze takie same — zūmo nieustannie zapewniało nawigację.

światło słoneczne

Nawigacja wizualna i dźwiękowa

Urządzenie zūmo 350LM jest wyposażone w wyraźny ekran dotykowy o przekątnej 4,3” (10,9 cm) z prostym interfejsem umożliwiającym obsługę w rękawicach, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Dysponując kaskiem lub zestawem słuchawkowym z obsługą technologii Bluetooth™ (do nabycia osobno), możesz korzystać ze szczegółowych, wyraźnych wskazówek nawigacyjnych. Zestaw zawiera także odpowiedni uchwyt motocyklowy, dzięki któremu zūmo można stabilnie zamocować i bezpiecznie z nim podróżować. Zestaw zawiera nawet uchwyt samochodowy umożliwiający korzystanie z nawigacji w samochodzie.

BaseCamp

Planuj i udostępniaj podróże

Korzystaj z oprogramowania BaseCamp™ do planowania podróży. Możesz tworzyć trasy, punkty i ślady w komputerze, a następnie przesyłać je do urządzenia zūmo. Funkcja „Rysuj ślad” pozwala śledzić planowaną trasę i wyświetlać zmiany wysokości, pomagając ocenić poziom trudności jazdy. Zaplanuj idealną malowniczą trasę, mając pewność, że urządzenie nawigacyjne doprowadzi Cię do celu, uwzględniając Twoje ulubione miejsca. Później możesz nawet odtwarzać swoje podróże oraz zapisywać je i udostępniać.

bezterminowa subskrypcja map

Nawigacja z bezterminową subskrypcją map

Urządzenie zūmo 350LM zawiera mapy całej Europy i oferuje wygodną funkcję bezterminowych aktualizacji map, dzięki której zawsze dysponujesz aktualnymi mapami i informacjami o takich miejscach, jak restauracje, bankomaty, szpitale itp. Urządzenie zūmo zapewnia zaawansowaną nawigację i szybszy, bardziej intuicyjny interfejs. Oferuje następujące funkcje nawigacyjne:

  • Prosty w obsłudze pasek wyszukiwania i szybkie wpisywanie adresu (wyświetlane są jedynie litery pozwalające na wprowadzenie ważnego adresu)
  • Nowa funkcja dziennika usług umożliwia zapis daty, przebiegu i typu czynności serwisowych przeprowadzonych w motocyklu. Informacje o przebiegu i wymianie opon, ciśnieniu w oponach, czyszczeniu łańcucha, wymianie oleju, nowych świecach — urządzenie zūmo pozwala zachować wszystkie ważne informacje
  • Wskaźnik ograniczeń prędkości i alerty o kamerach monitorujących dostarczane przez specjalistyczną firmę Cyclops
  • Zjazdy z usługami — podgląd usług dostępnych po skręceniu w dany zjazd z autostrady
  • Dzięki funkcji TracBack możesz jechać w dowolne miejsce, a następnie nawigować tą samą trasą do miejsca startu
  • Funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań ułatwia poruszanie się w nieznanej okolicy dzięki realistycznie wyświetlanym znakom drogowym i wskazywaniu prawidłowego pasa ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu.

 


Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB) 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite