Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
 
Garmin Montana 600

cena: 1 699
cena netto: 1 393 zł
wysyłamy w ciągu 24 godzin
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 

Zabierz je ze sobą na wędrówkę. Użyj go podczas polowania. Weź je na wyprawę łodzią. Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w duży, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy działający w dwóch położeniach i obsługuje opcje wielu map, np.BirdsEye™ Satellite ImageryBlueChart® g2 oraz TOPO U.S. 24K. Urządzenie Montana jest wyposażone w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia oraz wysokościomierz barometryczny. Kup uchwyt samochodowy i mapę City Navigator NT®, aby otrzymywać szczegółowe, wymawiane wskazówki dojazdu. Jest duże. Jest uniwersalne. Jest wytrzymałe. Zasłużyło sobie na nazwę „Montana”.

Wyświetlaj na dużym ekranie

Montana: Zobacz, jak to działa.

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w bardzo duży, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy 4”, który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 600 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda. Niezależnie od okoliczności — na wodzie, w samochodzie turystycznym czy w pojeździe terenowym — Montana jest w swoim żywiole.

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie do spersonalizowanej nawigacji Montana 600 doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych i na łodziach jako urządzenie ręczne lub w uchwycie samochodowym. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy stosować mapy City Navigator z użyciem uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych. Urządzenie Montana zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

Dojedziesz wszędzie.

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Montana 600 możesz wczytać mapy TOPO 24K i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Montana 600 obsługuje także usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Ponadto urządzenie Montana jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Montana 600 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Montana 600 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 600 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Urządzenie Montana 600 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Podwój swoją moc

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii. W zależności od potrzeb można wybrać albo opcję korzystania z baterii litowo-jonowych, albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Znajdź przyjemność

Urządzenie Montana 600 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model Montana 600 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

 

Łatwiejsze dostosowywanie

Funkcje zaawansowanych skrótów

Niezależnie od tego, jaką operację chcesz wykonać — załadować aplikację, nawigować do punktu, przejść do innego profilu czy dostosować ustawienia do swoich potrzeb — zaawansowane skróty pozwolą Ci połączyć te wszystkie funkcje i stworzyć niestandardowe, zoptymalizowane urządzenie. Każde urządzenie Montana posiada klika fabrycznie załadowanych skrótów — Jedź do domu, Włącz/wyłącz wykres śladu czy Przerwij nawigację.

Większa liczba pulpitów w wielu miejscach

Niezależnie od tego, na jakiej stronie się obecnie znajdujesz lub z jakiej korzystasz funkcji — może jest to mapa, kompas, a może komputer podróży lub ekran główny — wystarczy jedno dotknięcie przycisku zasilania, aby wyświetlić wszechstronny pulpit urządzenia Montana. Możesz więc tworzyć więcej pulpitów w wielu miejscach.

Możliwość pełnego dostosowania ekranu głównego

Często podróżujesz? A może regularnie zmieniasz ustawienia i tworzysz nowe skróty? Urządzenie Montana spełni Twoje oczekiwania. Jest ono wyposażone w pełni dostosowywalny ekran główny, który umożliwia wyświetlanie nawet 16 elementów, takich jak „Dokąd?”, „Konfiguracja” czy „Skróty”, dzięki czemu dostęp do nich jest niezwykle łatwy i nie wymaga przełączania między ekranami.

Zmiana kolejności opcji menu

Ta nowa funkcja umożliwia dopasowanie kolejności elementów menu do potrzeb użytkownika, dzięki czemu już nigdy nie będzie trzeba przewijać całej listy, aby dostać się do wybranej opcji menu.

Inteligentne profile

Dzięki funkcji inteligentnych profili urządzenie zapamiętuje — na podstawie uchwytu — który profil był używany ostatnio. Dzięki temu podczas jazdy po bezdrożach lub próby znalezienia sklepu rowerowego szybciej obsłużysz urządzenie i dotrzesz na miejsce.

Możliwość przystosowania elementów sterujących

Nie przypadł Ci do gustu układ któregoś z elementów? Bez obaw. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby w łatwy sposób skonfigurować swoje aplikacje za pomocą przystosowalnych elementów sterujących. Musisz zamocować urządzenie na prawej rączce kierownicy? Nie ma problemu. Przy zmianie orientacji ekranu następuje też zmiana konfiguracji urządzenia Montana na lewo- lub prawostronną.

Duże i wytrzymałe — sprawdzi się w każdych warunkach

 • Urządzenie wyświetla „pełny widok śladów” na podstawie danych mapy, więc zawsze wiesz, co jest przed Tobą.
 • Wszystkie elementy (punkty, ślady, skrzynki itp.) są zapisywane w kalendarzu. Można je więc później przeglądać lub chwalić się swoimi osiągnięciami.
 • Zmiana na „tryb nocny” zachodzi automatycznie, więc nawet po zachodzie słońca nie stracisz orientacji.
 • Dzięki klawiaturze QWERTY wyszukiwanie potrzebnych elementów i robienie notatek zabiera mniej czasu.
 • Zachowanie wyznaczonych namiarów jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z blokady ekranu, można zapobiec zmianie orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.
 • Urządzenie jest wyposażone w gniazdo kart microSD™, więc istnieje możliwość ładowania map topograficznych (w przypadku nawigacji po lądzie) lub fabrycznie załadowanych map BlueChart® g2 (w przypadku nawigacji na wodzie). Urządzenie obsługuje także obrazy satelitarne BirdsEye i mapy własne.
 • Za pośrednictwem sieci bezprzewodowej można udostępniać punkty, ślady, trasy i skrzynki innym użytkownikom kompatybilnych urządzeń GPS firmy Garmin.
 • Urządzenie szybko i dokładnie lokalizuje pozycję użytkownika, a co więcej — nie traci jej nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.
 • Posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym.
 • Jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii, można więc korzystać z litowo-jonowych baterii wielokrotnego użytku lub tradycyjnych baterii typu AA.
 • Urządzenie Montana obsługuje pliki geocaching GPX, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia.

Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB) 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite