Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30

Garmin Nuvi 1350T


Naszym zdaniem miłe dla oka cieńke , kieszonkowe i szerokoekranowe urządzenie do nawigacji satelitarnej w przystępnej cenie, z mapami Europy Zachodniej, w tym Polski. Urządzenie nüvi 1350 firmy Garmin jest wyposażone w funkcję Asystenta pasa ruchu ułatwiającą przejazd przez zbliżające się skrzyżowania oraz funkcję ecoRoute™, obliczającą trasy ekonomiczne pod względem zużycia paliwa. Obsługuje ono opcjonalne mapy cityXplorer™*, które ułatwiają poruszanie się pieszo lub transportem publicznym. Można nawet dodać przewodniki po miastach, aby jak najlepiej wykorzystać spędzony w nich czas.

605 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 1350


Urządzenie nüvi 1350 posiada proste, intuicyjne menu. Wystarczy dotknąć ekranu, aby wyszukiwać adresy i otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne. 

545 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 1390T


Naszym Zdaniem miłe dla oka, płaskie, kieszonkowe i szerokoekranowe urządzenie nüvi 1390T z mnóstwem funkcji jest przeznaczone do nawigacji po Europie, w tym Polsce. Umożliwia korzystanie z funkcji Asystenta pasa ruchu i Widoku skrzyżowań, które zapewniają doskonałą orientację na trasie. Urządzenie jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth® pozwalającą prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, doskonałą funkcję alertów o utrudnieniach drogowych o zasięgu europejskim oraz funkcję ecoRoute™, obliczającą trasy ekonomiczne pod względem zużycia paliwa. Obsługuje ono również opcjonalne mapy cityXplorer™*, które ułatwiają poruszanie się pieszo lub transportem publicznym. Można nawet dodać przewodniki po miastach, aby jak najlepiej wykorzystać spędzony w nich czas.

650 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 2350 Europa


Nuvi 2350 to szerokoekranowe urządzenie nawigacyjne wyposażone w funkcję wymowy nazw ulic i dostarczane wraz z mapami całej Europy.

620 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 3790T


Poznaj niezwykle spersonalizowaną nawigację w eleganckim i płaskim urządzeniu nüvi 3790T. Urządzenie jest wyposażone w szklany wyświetlacz wielodotykowy, technologię nüRoute™ z funkcjami trafficTrends™ i myTrends™, nawigację sterowaną głosem, trójwymiarowe wyświetlanie budynków i terenu, funkcję Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, możliwość rozmów przez zestaw głośnomówiący oraz darmową, bezterminową subskrypcję alertów o utrudnieniach drogowych.

1 200 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 3790LMT


System nawigacji o niezwykle płaskiej konstrukcji z technologią nüRoutebezterminowa subskrypcja map i komunikatów drogowych, rozpoznawanie mowy, technologia nüRoute, widok terenu 3D, szklany wyświetlacz wielodotykowy, funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, bezprzewodowa technologia Bluetooth®, szeroki ekran, fabrycznie załadowane mapy ulic w Ameryce Północnej, wymawianie nazw ulic, funkcja Gdzie jestem?, nawigacja do zdjęć, funkcja ecoRoute™, opcje nawigacji pieszej.

1 300 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 1490T LMU


Urządzenie nüvi 1490LMT z dużym ekranem obejmuje BEZPŁATNĄ i bezterminową subskrypcję map i komunikatów drogowych, a także funkcję wyznaczania tras do wielu punktów oraz funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która ułatwia zorientowanie się w ruchliwych skrzyżowaniach na autostradach. Oferuje głosowe odczytywanie nazw ulic, możliwość rozmów przez zestaw głośnomówiący i opcje nawigacji pieszej. 

1 000 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:

Garmin Nuvi 1490T


Naszym zdaniem niezwykle płaskie urządzenie nüvi 1490T z olbrzymim ekranem oferuje funkcję wyznaczania tras do wielu punktów, tak aby podróż do dowolnego miejsca w Europie była możliwie najprostsza. Umożliwia korzystanie z funkcji Asystenta pasa ruchu i Widoku skrzyżowań, które zapewniają doskonałą orientację na trasie. Urządzenie jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth® pozwalającą prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, doskonałą funkcję unikania utrudnień drogowych o zasięgu europejskim oraz funkcję ecoRoute™, obliczającą trasy ekonomiczne pod względem zużycia paliwa. Obsługuje ono również opcjonalne mapy cityXplorer™*, które ułatwiają poruszanie się pieszo lub transportem publicznym. Można nawet dodać przewodniki po miastach, aby jak najlepiej wykorzystać spędzony w nich czas.

800 zł

zobacz szczegóły zaznacz by porównać produkt:
 
Sortuj:
Pokaż:
porównaj
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj
 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite