Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
 
Garmin Nuvi 2350 Europa

cena: 620
cena netto: 508 zł
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 

Nuvi 2350 to szerokoekranowe urządzenie nawigacyjne wyposażone w funkcję wymowy nazw ulic i dostarczane wraz z mapami całej Europy. Posiada także funkcję asystenta pasa ruchu(dostępny tylko dla niektórych skrzyzowań i rozjazdów na wybranych obszarach) oraz funkcjęmyTrends™, która potrafi rozpoznać ulubione trasy użytkownika. Nabywca zyskuje także funkcję ecoRoute™ ułatwiającą obliczenie trasy, na której samochód zużyje najmniej paliwa. Opcjonalne mapy cityXplorer™ dostarczą z kolei informacji o środkach transportu publicznego, zwiększając użyteczność urządzenia dla pieszych.

Dzięki funkcji myTrends urządzenie Nuvi 2350 rozpoznaje Twoje ulubione miejsca docelowe i na bieżąco przewiduje, dokąd się udajesz, podając szacunkowe informacje o czasie podróży. Nuvi 2350 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas - czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty. Przy zbliżaniu się do zakrętu lub zjazdu funkcja asystenta pasa ruchu wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, ułatwiając jazdę po nieznanej okolicy. Urządzenie Nuvi 2350 oferuje także przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze. Funkcja ta potrafi obliczyć najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po jej wybraniu urządzenie określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Urządzenie Nuvi 2350 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. W urządzeniu fabrycznie zainstalowane są mapy ulic City Navigator® NT dla Całej Europy, informacje o milionach punktów szczególnych oraz ograniczeniach prędkości obowiązujących na większości głównych dróg. Mapy z cyfrowym modelem terenu pokazują cieniowane kontury przy dużym powiększeniu dla lepszej orientacji w okolicy. Wzbogacony interfejs użytkownika modelu 2350 pozwala wygodnie przewijać ekrany przy użyciu palca. Urządzenie umożliwia także załadowanie własnych punktów szczególnych (POI). Z kolei dzięki technologii wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Nuvi sprawniej oblicza aktualną pozycję, pozwalając na szybsze dotarcie do celu.

Model 2350 jest wyposażony w wiele narzędzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik miar, kalkulator i wiele innych. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup opcjonalnego odbiornika). Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 2350 jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage™, z którego można pobierać niestandardowe głosy i pojazdy.

Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB)

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj
 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite