Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
 
Garmin Nuvi 3790T

cena: 1 200
cena netto: 984 zł
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 

Nagradzana konstrukcja

 

Nowe urządzenie nüvi ma mniej niż 9 mm grubości, czyli mniej więcej tyle, co standardowy telefon komórkowy. Posiada wielodotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3” cala w całości wykonany ze szkła. Z urządzenia nüvi 3790T można korzystać w dwóch położeniach: w poziomie i w pionie, dzięki czemu urządzenie doskonale mieści się w dłoni podczas podróży pieszo. Niewielkie wymiary pozwalają również wygodnie nosić urządzenie w kieszeni lub torebce. Urządzenie jest wyposażone w baterię litowo-jonową i doskonale nadaje się do podróży samochodem lub pieszo.

 

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends™ i myTrends™

 

To eleganckie i świetnie prezentujące się urządzenie zapewniające niezwykle spersonalizowaną nawigację jest wyposażone w zaawansowane funkcje wyznaczania tras, takie jak trafficTrends™ i myTrends™. Nie ma potrzeby posiadania subskrypcji ani ponoszenia dodatkowych kosztów — urządzenie nüvi 3790T po prostu je obsługuje.

 

Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 3790T automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Aktualizacje informacji trafficTrends™ można pobierać za darmo przy każdym połączeniu urządzenia z serwisem myGarmin.

 

Dzięki funkcji myTrends po zapisaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych, urządzenie nüvi 3790T po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego czy to jeździsz do lub z pracy, czy też na cotygodniowe spotkanie, urządzenie nüvi 3790T pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas.

 

Wymawiaj polecenia

 

Urządzenie nüvi 3790T nie tylko mówi, gdzie należy skręcić, ale także słucha wymawianych poleceń. Dzięki innowacyjnej funkcji rozpoznawania mowy urządzenie nüvi można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy. Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Powiedz nüvi „Znajdź adres” i wymów adres, aby rozpocząć podróż do tego miejsca.

 

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

 

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

 

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

 

Urządzenie nüvi 3790T jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie z telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem urządzenia nüvi 3790T, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

 

Otrzymuj darmowe alerty o utrudnieniach drogowych

 

Unikaj utrudnień drogowych dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnym aktualizacjom bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia nüvi, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

 

Podróżuj transportem publicznym

 

Dzięki funkcjom usprawniającym nawigację pieszą i ekranowi działającemu w dwóch położeniach urządzenie nüvi 3790T stanowi doskonałe narzędzie do poruszania się po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer™, które ułatwiają nawigację w dużym mieście. Oprócz informacji którędy iść oraz gdzie wsiąść do autobusu, metra, tramwaju lub innego środka transportu, urządzenia zapewnia dostęp do rozkładów jazdy transportu publicznego oraz szacowany czasu podróży do celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

 

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne. Oglądaj budynki i teren w 3D.

 

Urządzenie nüvi 3790T posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepy, restauracje, hotele, miejsca rozrywki, stacje benzynowe, bankomaty i inne, a także ograniczenia prędkości dla większości głównych dróg. Trójwymiarowy widok wyświetla modele znaczących budynków w wielu miastach oraz kontury ukształtowania terenu przy małym powiększeniu, zapewniając realistyczny, perspektywiczny obraz danego obszaru.

 

Więcej niż nawigacja

 

Urządzenie nüvi 3790T posiada także standardowe funkcje dostępne w modelach nüvi, dzięki którym jest czymś więcej niż zwykłym systemem nawigacji. Na przykład ecoRoute — funkcję umożliwiającą obliczanie tras o najmniejszym zużyciu paliwa, śledzenie zużycie paliwa i wiele innych. Urządzenie nüvi 3790T jest wyposażone w wiele narządzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik rozmiarów, kalkulator i wiele innych. Nawigacja do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 3790T jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage, z którego można pobierać niestandardowe głosy i obrazki pojazdów. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.


Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB)

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj
 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite