Produkty
Wyszukaj
Szukaj
Nowa mapa CN 2016.30
Start Mapy wersje pełne Adria Topo XL
 
Adria Topo XL

cena: 299
cena netto: 245 zł
 

jeżeli nie posiadasz przeglądarki Flash pobierz ją tutaj


Opis Specyfikacja Mapy  

 

  • Oferuje szczegółowe, cyfrowe mapy topograficzne, współmierne ze skalą 1:25 000.
  • Zawiera zaktualizowane dane mapy: kompletną sieć dróg (z funkcją automatycznego wyznaczania tras), szczegółowe mapy miast, poziomice terenu, pozycje i nazwy szczytów oraz informacje o wysokości topograficznej, szlaki górskie, obszary miejskie, obszary lasów, jezior, rzek, kanałów, linii brzegowych, wysp i inne.
  • Zawiera punkty szczególne (możliwość wyszukiwania): jaskinie, źródła, hotele, muzea, restauracje, stacje benzynowe i inne

* Ten produkt został wyprodukowany przez niezależnego licencjonowanego dostawcę map. Firma Garmin nie udziela gwarancji co do dokładności, rzetelności ani kompletności map i ich zawartości. Pomoc techniczna dotycząca produktu, prosimy o kontakt z Navigo Sistem DOO

Wersja: 1.0 

Released: 2012 
Numer katalogowy: 010-11797-00

 

Koszty pobierania map nie podlegają zwrotowi. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z kartą dotyczącą zgodności.

Nie wszystkie funkcje tej mapy są zgodne z urządzeniami nüvi®. Szczegółowe informacje są dostępne w sekcji Często zadawane pytania.

Aby móc wyświetlić i korzystać z map zapisanych na tej karcie, konieczne jest posiadanie urządzenia Garmin z gniazdem kart microSD/SD. Nie można kopiować ani wyświetlać map zapisanych na kartach microSD/SD na komputerze.

Ten produkt może zostać odblokowany i wykorzystany w 1 zgodnym urządzeniu. Aby użyć tej samej mapy w kolejnych urządzeniach, należy dla każdego z urządzeń zakupić nową mapę.

Aktualizacje map dostępne w niższych cenach nie są dostępne dla wymienionych kart. Aby dokonać aktualizacji mapy, konieczny jest zakup nowej karty, na której zainstalowane są najnowsze wersje danych map.

Zestaw kart microSD/SD zawiera kartę microSD i adapter do kart SD.

 


Wersja do druku (plik PDF, ok. 400KB)

Start Mapy wersje pełne Adria Topo XL


 
   
Projekt i wykonanie Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite